Narzędzia marketera i nie tylko

Lubimy narzędzia i usługi, które upraszczają, oszczędzają nasz czas i pieniądze oraz umilają nam życie. Tutaj chcieliśmy podzielić się z Tobą narzędziami, z których sami korzystamy, abyś sama albo sam nie musiał eksplorować i inwestować pieniędzy.

Marketplace z aplikacjami

logo appsumo

AppSumo

AppSumo to miejsce w którym możesz za małe pieniądze kupić dożywotni dostęp do fajnych narzędzi. Jest haczyk – oferty są ograniczone czasowo.

Hosting i domeny

hosting dla wordpress

Light Hosting Lh.pl

Lh.pl to polski hosting z bardzo fajnymi i przystępnymi cenowo pakietami hostingu dla WordPress, stron internetowych i sklepów. Zdobyli wyróżnienie w badaniu chip.pl w 2019 roku.

Narzędzia marketera i nie tylko - the camels hosting logo

Hosting Thecamels.org

Thecamels.org to polski hosting dla Twojej strony firmowej, bloga lub nawet małego sklepu internetowego już od 79 zł. Jeżeli posiadasz już hosting to przeniosą Twoją stronę i pocztę. Wydłużając do 3 m-cy ważności usługi.

WordPress

astra - darmowy motyw do wordpressa

Astra WordPress Theme

Astra to darmowy motyw do WordPressa. Jest szybki, w pełni konfigurowalny. Sprawdzi się jako motyw dla bloga, portfolio osobistego, strony biznesowej i sklepu WooCommerce.

Jest szybki i lekki. Stworzony z myślą o SEO, Astra ma zintegrowany kod Schema.org i natywnie obsługuje AMP, więc Google pokocha Twoją stronę.

Doskonale współpracuje ze wszystkimi programami do tworzenia stron, takimi jak Elementor, Beaver Builder, Visual Composer, SiteOrigin, Divi itp.

optymalizacja zdjęć do wordpress

ShortPixel

ShortPixel to narzędzie do optymalizacji zdjęć i obrazów. Dzięki kompresji poprawia wydajność stron, zmniejszając rozmiar obrazu i plików PDF.

Narzędzia SEO

surfer seo - narzędzie do seo i contentu

Surfer SEO

Surfer SEO analizuje ponad 500 czynników SEO na stronie, zapewniając wiele przydatnych danych do analizy w celu uzyskania wyższego rankingu w wyszukiwarce Google. Dodatkowym narzędziem w Surferze jest Content Editor, który pomaga pisać teksty pod SEO.

seo power suite - zestaw narzędzi do seo

Seo Power Suite

Seo Power Suite to zestaw 4 narzędzi służących do pozycjonowania stron. W zestawie znajdziesz:

  • Website Audiotor do audytów seo strony internetowej,
  • SEO Spy Glass do badania linków zwrotnych konkurencji,
  • Link Assistant jako narzędzie wspomagające zdobywanie linków,
  • Rank Tracker do monitoringu, analizy i szukania nowych słów kluczowych.
Narzędzia marketera i nie tylko - dwa piksele pwa splash

SEMStorm

SEMSTORM to kompleksowe narzędzie usprawniające pracę nad widocznością strony w wyszukiwarkach. Umożliwiamy m.in. codzienne monitorowanie pozycji fraz, analizę słów kluczowych pod kątem ich miesięcznej liczby wyszukań czy szczegółowe porównanie z konkurencją.

Produktywność

Narzędzia marketera i nie tylko - dwa piksele pwa splash

Nifty PM

Nifty to klasyczny Project Manager. Ogromną Nifty jest to, że mamy w jednym miejscu zadania, czasy, dokumenty, kalendarze, pomiar czasu. Możemy też udzielać zewnętrznego dostępu użytkownikom spoza naszego zespołu. Nifty integruje się z wieloma innymi aplikacjami poprzez Zapier. Posiada również wbudowane szablony dla projektów.

Narzędzia marketera i nie tylko - dwa piksele pwa splash

Nozbe

Nozbe to polska aplikacja do zarządzaniami czasem, projektami i zadaniami. Można ją zintegrować z dokumentami Google, notatkami Evernote, Microsoft Office, plikami na Dropbox i wielu innych. Aplikację można zsynchronizować z kalendarzem Google.

Narzędzia marketera i nie tylko - dwa piksele pwa splash

Toggl Track

Toggl Track to narzędzie dzięki, któremu całkiem za darmo możesz mierzyć czas swojej pracy. Posiada aplikację na Android i iOS oraz integruje się z przeglądarkami i programami do zarządzania czasem.